Php Scriptlerim | Ücretsiz Php Scriptler

Blog

PHP Scriptlerin Demoları

1 yıl önce  -  2,214 Okunma

Sizlerinde bildiği üzere sitemizin tasarımı değiştikten sonra uzun zamandır kendi yazdığımız scriptleri eklemeyi bıraktık. Ayrıca hali hazır da bize ait olan tüm scriptlerin demolarını içeren demo sistemini tamamen yeni tasarım ile birlikte ortadan kaldırdık. Demo sistemini ortadan kaldırılma sebebi biz site yöneticilerine fazlaca iş yükü çıkartması ve bazı önemsiz olaylar yüzündendir. Sitemiz uzun zamandır sizlere ücretsiz olarak php scriptler sunmaktadır. Bu scriptleri elimizden geldiğince de güncelleme yaparak sizlere sunmaya devam ettik. Uzun zamandır diğer iş yükleri ve zamansızlıktan ötürü yazılamayan ve paylaşılamayan bir çok script ve blog yazısı elimizde birikti. 

Kısa süre sonra kendi yazdığımız scriptlerin demolarını tekrar aktif etmeyi planlamaktayız. Demoları kaldırdıktan sonra çok fazla şikayet aldık bu konuyla ilgili ancak yeni tasarımdan sonra zamansızlıktan ötürü tekrar aktif edemedik. Umuyoruz ki bu günden itibaren öncelikle demo sistemi için gerekli altyapıyı hazırladıktan sonra sadece kendi yazmış olduğumuz scriptlerin sırasıyla demolarını aktif etmeye başlayacağız. 

Ayrıca yine biriken bir çok ücretsiz script fikri ve blog yazıları da bu sene içerisinde dağıtılarak sırasıyla yayınlanarak sizlerin kullanımına sunulacaktır. Video sayfamıza da yeni videolar yüklemeye başlayacağız. Videolarımızı youtube sayfamıza abone olarakta takip edebilirsiniz.


Yorumlar

  1. Php Scriptlerim | Ücretsiz Php Scriptler erol çakmak - 1 yıl önce

    teşekkür ederiz herşey için


Yorum Gönder